O nás

English version

Profil advokátní kanceláře

Advokátní kancelář Liška&Sabolová, sdružení advokátů, působí v České republice a poskytuje právní poradenství společnostem i fyzickým osobám. Mezi naše klienty patří největší hotelový řetězec, výrobce a distributor elektrické energie, významné společnosti z potravinářského a chemického průmyslu, developerské společnosti a další.

Hlavní specializací advokátní kanceláře Liška&Sabolová je obchodní právo se zaměřením na přeměny obchodních společností. Zejména v problematice fúzí a akvizic a oblasti práva kolektivního investování se kvalitou nabízených služeb a zkušenostmi řadí Advokátní kancelář Liška&Sabolová mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře v České republice. Z tohoto důvodu je opakovaně řazena do LEGAL500 předních advokátních kanceláří.

Dalšími oblastmi specializace advokátní kanceláře je oblast prodejů a nákupů společností, práva kolektivního investování, insolvenčního práva. Klientům poskytujeme právní poradenství také v oblasti nemovitostí, smluvních vztahů, pracovního práva nebo zastupování v soudních či správních řízeních.

Advokátní kancelář Liška&Sabolová nabízí klientům kvalitu, vysokou efektivitu, individuální přístup, originální řešení, spolehlivost, flexibilitu a zejména výsledky. Vždy klademe důraz na to, aby hodnota námi poskytovaných služeb vysoce převyšovala klientem vynaložené náklady.

Služby poskytujeme v českém a anglickém jazyce.

Reference

Zde uvádíme některé reference naší advokátní kanceláře s cílem nabídnout přehled o odvětvích, v nichž poskytujeme právní poradenství.

Legal 500

Zejména v problematice fúzí, akvizic a oblasti práva kolektivního investování se kvalitou nabízených služeb a zkušenostmi je advokátní kancelář Liška&Sabolová opakovaně řazena do LEGAL500 sborníku doporučovaných světových advokátních kanceláří.